خدمات

گریم و میکاپ عروس


خدمات زیر ارائه میگردد

  • هر سال مدل ها و جدیدترین آرایش عروس و جدیدترین لباس های عروس در هفته مد که در ماه های پایانی سال برگزار می شود رونمایی می شوند. برای سال 2020 نیز مدل های جدید برای سبک آرایش و لباس و تاج گل و دسته گل ارائه شده اند. در زیر چند نمونه از جدیدترین سبک های آرایشی و تاج و دسته گل را شرح می دهیم. آرایش عروس 2020 با مدل موهای باز همراه است. یکی از چالش برانگیزترین انتخاب مدل آرایش عروس 2020 انتخاب مدل مو است که همیشه خانم ها برای انتخاب به مشکل بر میخورند...

رنگ و مش


خدمات زیر ارائه میگردد

  • سالن زیبایی مهلا اسماعیلی (آمیتیس سابق) با روش های بسیار متنوع موهای شما بانوان عزیز را به بهترین شکل رنگ می کند، یکی از راه های رایج، دکلره کردن موها می باشد که در سالن زیبایی با کمترین تحریک، سوختن و آسیب به موها انجام می شود

اکستنشن مو


خدمات زیر ارائه میگردد

  • سالن زیبایی مهلا اسماعیلی برای بانوانی که از داشتن موهای کوتاه خسته شده اند و تمایل به داشتن موهای بلند دارند ، خدمات اکستنشن مو را با موهای طبیعی ارائه می دهد. اکستنشن مو در سالن زیبایی ما برای شما بانوان عزیز تئسط کادری آموزش یافته انجام می گیرد.

خدمات ناخن


خدمات زیر ارائه میگردد

  • به طور کلی می توان گفت دو دسته برای کاشت ناخن وجود دارد که از این دو روش سایر روش ها مشتق می شوند. تفاوت انواع کاشت ناخن در شیوه قلم گذاری و پخش مواد است. هر کدام از روش ها زیبایی و استحکام و دوام متفاوتی خواهند داشت. در ادامه چند نوع کاشت متداول را بررسی می کنیم. در هر کدام از این روش ها مواد کاشت ناخن و همچنین لوازم کاشت ناخن متفاوت هستند.کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن پودری، قالبی، فیبری یا گیاهی، اکلیلی، آکواریومی، دیپینگ، لاک ژلیش، سیلک، میکس، فرنچ، بیبی بومر یا هایلایت، مرمریت، موقت یا تیپ گذاری از انواع مدل کاشت ناخن می باشد.

اصلاح ابرو


خدمات زیر ارائه میگردد

  • یکی دیگر از خدمات سالن زیبایی ما برای شما بانوان عزیز اصلاح و قرینه سازی ابرو می باشد که زیر نظر کادری مجرب و آموزش دیده انجام می گیرد.

در صورت نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید